Akces Group Logo duże

Kontakt

AKCES GROUP
Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp.k.

NIP 619-15-47-421
REGON 250676442
KRS 0000536701
63-600 Kępno Mianowice 1F
tel/fax. /62/ 78 272 11
www.akces-group.pl
e-mail: biuro@akces-bis.com.pl

PREZES ZARZĄDU
Mirosław Obsada
tel./fax. /62/ 78 27214
e-mail: mobsada@akces-bis.com.pl

RODO
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AKCES GROUP Sp. z o.o. S.K.z siedzibą w Mianowicach,
Mianowice 1F, 63-600 Kępno;
Inspektorem ochrony danych w Spółce AKCES GROUP Sp. z o.o. S.K. jest

Pan Wojciech Urbański,
e-mail: iod.wojciech.urbanski@info-trans.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI
Waldemar Misiak
tel. /62/ 78 272 11
tel. kom: 603 350 492
e-mail: wmisiak@akces-bis.com.pl

Aleksandra Ordyniak
tel. /62/ 78 272 13
tel. kom: 668 171 597
e-mail: aordyniak@akces-bis.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY
tel. +48 /62/ 78 272 05
fax. +48 /62/ 78 272 00
e-mail: handel@akces-bis.com.pl
e-mail: zamowienia@akces-bis.com.pl

ZESTAWY OKUĆ MEBLOWYCH
tel. +48 /62/ 78 272 21
e-mail: konfekcja@akces-bis.com.pl

KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY
Waldemar Misiak
tel. /62/ 78 272 11
tel. kom: 603 350 492
e-mail: wmisiak@akces-bis.com.pl

DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI
Kierownik Kontroli Jakości
Anna Appel
tel. /62/ 78 272 18
tel. kom: 601 343 096
e-mail: aappel@akces-bis.com.pl

DZIAŁ TRANSPORTU
Kierownik ds.transportu
Adrian Rybczyński
tel. 62/ 78 272 12
tel. kom: 609 447 172
e-mail: arybczynski@akces-bis.com.pl

DZIAŁ TECHNICZNY
Kierownik ds.technicznych
Radosław Idzikowski
tel. 62/ 78 272 12
tel. kom: 660 474 287
e-mail: ridzikowski@akces-bis.com.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA
Kierownik ds. zaopatrzenia
Adrian Rybczyński
tel./62/ 78 272 12
tel. kom: 609 447 172
e-mail: arybczynski@akces-bis.com.pl

AKCESORIA MEBLOWE
Iwona Cudniewicz
tel. /62/ 78 272 21
e-mail: icudniewicz@akces-bis.com.pl

DZIAŁ TECHNOLOGII

Główny technolog
Wojciech Kozłowski
tel. /062/ 78 272 11
e-mail: wkozlowski@akces-bis.com.pl

DZIAŁ PRODUKCJI
Kierownik ds. produkcji
Krzysztof Michalak
tel. /62/ 78 272 11
tel. kom: 601 551 082
e-mail: kmichalak@akces-bis.com.pl

Kierownik lakierni
Michał Cebula
tel. /62/ 78 272 17
tel. kom:606 333 460
e-mail: mcebula@akces-bis.com.pl

Kierownik wtryskowni
Sebastian Kuźbik
tel. /62/ 78 272 17
tel. kom: 691 955 401
e-mail: skuzbik@akces-bis.com.pl

KADRY
Beata Berska
tel. /62/ 78 272 06
fax. /62/ 78 272 11
e-mail: bberska@akces-bis.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ
Anita Gąszczak
tel. /62/ 78 272 06
fax. /62/ 78 272 11
e-mail: agaszczak@akces-bis.com.pl