Nasza Grupa

Cztery firmy w jednej grupie

Połączone siły i doświadczenie czterech firm gwarantuje kompleksowe rozwiązania z dziedziny obróbki tworzyw sztucznych a w szczególności z zakresu tematyki meblarskiej i branży jej pokrewnych.

Logo akces group puzzle
Akces Group Logo duże

Akces Group

Producent elementów z tworzyw sztucznych

Obecnie AKCES GROUP Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp.k. zatrudnia około 400 pracowników. Specjalizujemy się w produkcji precyzyjnych wyrobów wykonanych z tworzyw sztucznych przeznaczonych w głównej mierze dla przemysłu: AGD, motoryzacyjnego, elektrotechnicznego oraz meblowego.

Dzięki współpracy z producentami w/w branż, oferowane przez nas materiały są w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby przy zachowaniu umiarkowanych cen i utrzymaniu wysokiej jakości.

W chwili obecnej spółka podejmuje wielokierunkowe działania dynamizujące transfer technologii, opracowuje nowatorskie i optymalne rozwiązania . Sięgamy wspólnie z instytucjami naukowymi po innowacje, których potrzeba uległa szczególnemu wzmocnieniu w związku z wymogami wspólnego rynku europejskiego .

Stosowane przez AKCES GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. technologie produkcyjne to między innymi:

 • przetwórstwo tworzyw sztucznych odbywające się poprzez formowanie określonych detali metodą wtrysku i wytłaczania
 • pakowanie gotowych zestawów okuć meblowych wg specyfikacji naszych klientów
 • dekoracja i nakładanie powłok zdobniczych technikami: termodruku (hot stamping), sitodruku, tampodruku, napylania próżniowego oraz malowania natryskowego.
 • obróbka i przygotowanie powierzchni detali
 • projektowanie i konstruowanie narzędzi: form wtryskowych, wykrojników, narzędzi specjalnych.

Akces

Hurtownie akcesoriów meblowych

Zapraszamy naszych klientów do jednej z trzech świetnie zaopatrzonych hurtowni z akcesoriami meblowymi oraz materiałami do produkcji mebli:

 • Oddział Mianowice: Mianowice 1 F, 63-600 Kępno (województwo Wielkopolskie)
  Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00, Sobota: 8:00 – 13:00
  tel. +48 /62/ 78 272 01
  fax. +48 /62/ 78 272 04
  e-mail: akces@akces-bis.com.pl

 • Oddział Twardogóra: ul. Wrocławska 81, 56-416 Twardogóra (województwo Dolnośląskie)
  Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00, Sobota: Zamknięte
  tel. +48 /71/ 315 80 56
  e-mail: stwardogora@akces-bis.com.pl

 • Oddział Dobrodzień: ul. Wojska Polskiego 79, 46-380 Dobrodzień (województwo Opolskie)
  Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00, Sobota: Zamknięte
  tel. +48 /34/ 357 52 82
  e-mail: sdobrodzien@akces-bis.com.pl

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla dużych i małych producentów mebli jak i dla klientów indywidualnych. Nasze wieloletnie kontakty handlowe gwarantują naszym klientom bardzo szeroką ofertę, gwarancję najniższych cen oraz dostępność wszystkich akcesoriów meblowych i materiałów potrzebnych w branży meblowej oraz branż jej pokrewnych.

Alupastika – Bis

Alupastika – Bis

Producent obrzeży meblowych

Podstawowym kierunkiem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja polegająca na przetwórstwie tworzyw sztucznych. Dwie główne gałęzie naszej produkcji to:

1. Obrzeża meblowe z materiałów ABS oraz Polipropylen (PP):

W naszym parku maszynowym posiadamy 3 nowoczesne w pełni zautomatyzowane linie do produkcji obrzeży, 4 linie do lakierowania i aktywizacji powierzchni oraz 3 urządzenia do rozcinania. Nasze obrzeża produkujemy na dużych rolach tzw. JUMBO. W następnych etapach obrzeża te są lakierowane oraz rozcinane na podaną przez klienta szerokość. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym możemy zaoferować naszym klientom obrzeża w każdym rozmiarze i w kolorze idealnie dopasowanym do płyty meblowej. Nasze produkty znajdują zastosowanie u największych producentów mebli w Europie.

2. Opakowanie foliowe:

Posiadamy 5 nowoczesnych linii do produkcji folii opakowaniowej w formie rękawa, półrękawa lub taśmy. Możemy wyprodukować folię o maksymalnym obwodzie 6 metrów i grubości od 20 do 200 mikronów. Nasze opakowania produkujemy z materiałów LDPE oraz HDPE.

Dysponujemy również trzema nowoczesnymi w pełni zautomatyzowanymi urządzeniami do produkcji worków foliowych. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości opakowania. Ofertę uzupełniają usługi dodatkowe, takie jak nadruki, perforacja czy mikroperforacja.

Lakiernia

Techfol

Producent materiałów do pakowania

Naszą ambicją jest dostarczanie, wysokiej jakości kompletnych rozwiązań w dziedzinie pakowania i zabezpieczenia Twoich produktów. W naszej ofercie znajdziesz m.in. folie stretch, opakowania kartonowe, taśmy pakowe i spinające, folie bąbelkowe i pianki polietylenowe, tektury faliste, przekładki, tektury lite, tuleje tekturowe, papier ksero itp).

Jesteśmy sprawdzonym partnerem dla firm na rynku rodzimym i europejskim, naszemu doświadczeniu i naszym produktom zaufało już wielu Klientów.

Możemy pochwalić się 25-letnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi technologiami w produkcji tworzyw sztucznych oraz obszerną, fachową wiedzą w zakresie pakowania detalicznego i hurtowego.

Wciąż rozwijamy firmę, dbamy o to, by być na bieżąco z trendami i zapotrzebowaniem rynku, a kompetentna i doświadczona kadra pracownicza pozwala na sprawną realizację powierzonych nam zadań. Bez względu na skalę Twojego zamówienia – my jesteśmy w stanie mu sprostać.

W swojej ofercie posiadamy :

 • folie stretch
 • tekturę falistą
 • tekturę litą
 • taśmę do pakowania
 • taśmy spinające
 • tuleje tekturowe
 • kartony
 • piankę polietylenową
 • folie bąbelkową
 • papier ksero
 • inne akcesoria do pakowania