Usługi

Akces-Bis
Akces-Bis

Usługi

Akces-Bis

Firma AKCES GROUP świadczy usługi związane z projektowaniem oraz wytwarzaniem wykrojników i form wtryskowych. Prowadzimy nowoczesne odlewnie ciśnieniowe i lakiernie natryskowe. Posiadamy park maszyn zaopatrzony w urządzenia sterowane komputerowo. Stale poszerzamy nasze możliwości, uzupełniając pracownie o nowatorskie rozwiązania. Sięgamy po techniki dekoracyjne znane z trwałości i ciekawych rozwiązań wizualnych. W narzędziowni, dokonujemy regeneracji urządzeń, realizujemy także projekty związane z obróbką CNC. Stawiamy na nowoczesne metody, osiągając w produkcji przedmiotów z tworzyw sztucznych maksymalną precyzję.


Wtryskiwanie

W naszej wtryskowni dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do formowania tworzyw sztucznych. Cały proces jest dokładnie kontrolowany. Dzięki temu nasze produkty spełniają najwyższe wymogi jakości. Posiadamy ogromne doświadczenie w obróbce tworzyw sztucznych oraz montażu zespołów wieloelementowych.

Wytłaczanie

Dysponujemy 20 nowoczesnymi liniami do wytłaczania elementów z tworzyw sztucznych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam tworzyć najlepszej jakości profile dekoracyjne, konstrukcyjne i montażowe. W procesie produkcji sięgamy po różne techniki: lakierowanie, rotograwiurę oraz termodruk.

Odlewnia ciśnieniowa

Nasza odlewnia ciśnieniowa to najnowsze przedsięwzięcie, które umożliwia nam obróbkę przedmiotów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Obecnie wykonujemy precyzyjne odlewy ze stopu Zn-Al. Wszelkie warunki wykonania oraz odbioru gotowych produktów ustalane są szczegółowo z Klientem.

Lakierowanie

Posiadamy niezależne lakiernie natryskowe sterowane komputerowo, z możliwością podłączenia robota i manipulatora. Skupiamy się na precyzyjnym, wieloetapowym procesie produkcji. Stosujemy nowoczesne sposoby nakładania farb na wybrane przedmioty, przy wykorzystaniu najnowszych oprogramowań komputerowych.

Techniki dekoracji

Wykorzystujemy techniki dekoracji, które wyróżniają się ze względu na trwałość oraz ciekawe efekty wizualne. Sięgamy po termodruk, sitodruk oraz tampodruk. Wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny i różnorodne farby. To zarazem techniki, które umożliwiają tworzenie wielu interesujących deseni.

Narzędziownia

Dysponujemy doskonale wyposażonym zapleczem technicznym. Nasza narzędziownia zaopatrzona jest m.in. we frezarki CNC, tokarki, szlifierki, drążarki i wiertarki koordynacyjne. W parku maszyn realizujemy również usługi związane z regeneracją narzędzi, a także wykonawstwem urządzeń o specjalnym przeznaczeniu.