Kontakt

Akces-Bis
Akces-Bis
AKCES GROUP Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp.k.
63-600 Kępno Mianowice 1F
tel/fax. /62/ 78 272 11
biuro@akces-bis.com.pl

Dyrekcja

Akces-Bis

PREZES ZARZĄDU

Mirosław Obsada
tel./fax. /62/ 78 27214

e-mail: mobsada@akces-bis.com.pl

Dane kontaktowe

Akces-Bis

AKCES GROUP Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp.k.


NIP 619-15-47-421
REGON 250676442
KRS 0000536701
63-600 Kępno Mianowice 1F
tel/fax. /62/ 78 272 11
www.akces-bis.com.pl
e-mail: biuro@akces-bis.com.pl


Pokaż Akces-Bis na większej mapie

Działy

Akces-Bis

DZIAŁ TECHNICZNY

Kierownik ds.technicznych
Radosław Idzikowski
tel./fax. /62/ 78 272 12
tel. kom: 660 474 287
e-mail: ridzikowski@akces-bis.com.pl
.
DZIAŁ PRODUKCJI

Kierownik ds. produkcji
Krzysztof Michalak
tel./fax. /62/ 78 272 11
tel. kom: 601 551 082
e-mail: kmichalak@akces-bis.com.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Kierownik ds. zaopatrzenia
Adrian Rybczyński
tel./fax. /62/ 78 272 12
tel. kom: 609 447 172
e-mail: arybczynski@akces-bis.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY

e-mail: handel@akces-bis.com.pl
e-mail: zamowienia@akces-bis.com.pl

 

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Przedstawiciel handlowy
Waldemar Misiak
tel. /62/ 78 272 11
fax. /62/ 78 272 11
tel. kom: 603 350 492
e-mail: wmisiak@akces-bis.com.pl

Przedstawiciel handlowy
Karol Wdowik
tel. kom: 668 171 597
e-mail: kwdowik@akces-bis.com.pl

Kierownik ds. sprzedaży

Roman Rogowski
tel./fax. /62/ 78 272 05
e-mail: rrogowski@akces-bis.com.pl

 

Kierownik lakierni
Aleksandra Ordyniak
tel. /62/ 78 272 17
fax. /62/ 78 272 13
tel. kom:606 333 460
e-mail: aordyniak@akces-bis.com.pl  

Kierownik wtryskowni
Paweł Obsada
tel. /62/ 78 272 17
fax. /62/ 78 272 13
tel. kom: 691 955 401
e-mail: pobsada@akces-bis.com.pl

DZIAŁ TECHNOLOGII

Główny technolog
Wojciech Kozłowski
tel./fax. /062/ 78 272 11
e-mail: wkozlowski@akces-bis.com.pl